Najnowsze komentarze
piszę się " do Wilkas" a nie "Wilk...
Sakwy bardzo dobre w kombinacji z ...
Właśnie najbardziej Biafry byłem c...
wyprawa na pewno byla fajna! ps. m...
Z własnego doświadczenia wiem że o...
Więcej komentarzy
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki
<brak wpisów>

09.05.2012 20:44

Ciuchy motocyklowe

Kilka dni temu zakupiłem spodnie Retbike'a...

...a wczoraj musiałem zawieźć je do krawcowej bo pękły dwa szwy. Powinienem był zareklamować, ale że czekałem na nie dość długo to wyobraziłem sobie długi i żmudny proces reklamacji. Nie wspominając o tym, że w tym czasie byłbym bez spodni. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - krawcowa "za jednym zamachem" wszyje suwak, dzięki któremu spodnie będzie można połączyć z kurtką.

Generalnie jednak z nich zadowolony umiarkowanie. Mam model Retmile - za tą cenę nie jest źle - wypinana podpinka, membrana, zdawało się, że nie będzie w nich bardzo gorąco w cieplejsze dni i ogólnie nie jest źle. Problemem są niestety kiepskie, piankowe nakolanniki, w miejscu których noga poci się niemiłosiernie...

Komfort jazdy w nich porównuję z kurtką IXON Sismic Flash. Kurtka też posiada wypinane warstwy, ale po wypięciu wszystkich jest przewiewna i jeździ się w niej komfortowo - nawet w mieście. Z czystym sumieniem mogę polecić. Chciałem do niej dokupić spodnie tej samej firmy, ale dość znacznie przekraczały mój budżet. Biorąc jednak pod uwagę moje przygody z Retbike'mi - trochę żałuję...

Komentarze : 2
2012-05-11 11:03:45 Goff

Z własnego doświadczenia wiem że ozone produkuje jak na swoją cene dobre ciuchy. obecnie posiadam model MONZA, i szlif przy 60km/h zniosła dobrze a ja sie nie poobdzierałem ;) niestety w ciepłe dni w mieście ciepło.

2012-05-09 23:07:56 Mayy

Przegladales moze ciuszki z firmy O-zone ? Bo sam zastanawiam sie nad zakupem i po zdj. wydawaly mi sie dosc solidne i w rozsadnej cenie.

sry za brak polskich znakow- telefon :/

  • Dodaj komentarz